NR 568763
SÄNGBORD 2 st, 1900-talets andra hälft, stomme i rotting, laminerade skivor, H 44, B 50, D 40 (cm/st) bruksslitage.

Utropspris 400

2021-11-25 19:18:00

Klubbat pris

0 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr