NR 568765
AVLASTNINGSBORD 1950/60-tal, fanerat med teak, svart benställning, på hjul, H 48, B 65, D 43 (cm) slitage, skavmärken.

Utropspris 400

Klubbat pris

300 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr