NR 568771
TAMBURMAJOR 1900-talets andra hälft, furu, höjd 168 cm, bruksslitage.

Utropspris 300

2021-11-25 19:24:00

Klubbat pris

50 kr

12021-11-25 08:42:4350

LARS LERIN såld för 196 000 kr