NR 568776
SALONGSBORD Rokokostil 1900-talets mitt, fanerad med valnöt, skuren dekor, H 62, B 92, D 65 (cm), bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 400

Klubbat pris

225 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr