NR 568778
SALONGSSOFFA Karl-Johan, 1800-talets första hälft, fanerad med masurbjörk, hallstämpel, H 119, L 203, B 70 (cm) bruksslitage, några mindre fanérbortfall, mindre fläckar.

Utropspris 2000-3000

Klubbat pris

1650 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr