NR 568779
FOTPALL Bröderna Andersson, 1960-tal, teak, dyna klädd med svart konstskinn, H 40, L 69, B 40 (cm) bruksslitage.

Utropspris 600

Klubbat pris

950 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr