NR 568783
SEKRETÄR Rokokostil, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, dekor med bronser, H 100, B 87, D 44 (cm) bruksslitage.

Utropspris 800

Klubbat pris

750 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr