NR 568785
NOT/TIDNINGSSTÄLL 1900-talets mitt, H 70, B 46, D 40 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris 400

Klubbat pris

1450 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr