NR 568793
BOKSKÅP 1900-talets första hälft, ek, H 194, B 262, D 45 (cm) slitage, nyckel till underskåp saknas.

Utropspris 8000-10000

Klubbat pris

17200 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr