NR 593014
SOFFA Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft, skinnklädsel, längd ca 215 cm, bruksslitage.

Utropspris 1000-1500

Klubbat pris

1550 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr